O nas

Nasza firma od 1981 roku działa w branży motoryzacyjnej produkując części i akcesoria do samochodów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy swoją ofertę o produkcję wysokiej jakości zawieszeń pneumatycznych wzmacniających standardowy system zawieszenia.

Oprócz wysokiej jakości zawieszeń pneumatycznych zajmujemy sie równiez produkcją przyczep, specjalistycznych zabudów samochodowych oraz pozostałe elementy służące do ich produkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

parallax background

Produkty pneumatic system to skuteczna ochrona elementów zawieszenia przed częstymi i nagłymi zmianami obciążeń wywołanych pokonywaniem nierówności drogi z maksymalnym ładunkiem.

Systemy
zawieszeń pneumatycznych.


W ocenie naszych klientów nasze zawieszenia są najlepszym produktem na rynku, który dostarczamy do hurtowni, autoryzowanych serwisów, firm transportowych w kraju oraz poza jego granicami.

Nasze systemy zawieszeń pneumatycznych znakomicie sprawdzają się w takich pojazdach jak kampery, samochody dostawcze, pomoce drogowe, pojazdy specjalne. Montaż naszych zawieszeń to poprawa komfortu jazdy, zwiększenie ładowności i bezpieczeństwo na drogach.

Skontaktuj sie z nami